Toppbild på medarbetare
Bild på IntraKey logo

IntraKey AB

Tfn 08-626 97 10
Box 618, 184 27 Åkersberga
info@intrakey.se

Office- och mallspecialisterna

Bild på Yvonne

Yvonne ThorfveEverett

Tfn 08-626 97 10
yvonne@intrakey.se

Grundare, mamma till Office Key, utvecklare

Bild på Alexander

Alexander Everett

Tfn 08-626 97 10
Mobil 070-304 87 50
alexander@intrakey.se

VD

Bild på Rebecca

Rebecca Everett

Tfn 08-626 97 10
Mobil 070-445 48 47
rebecca@intrakey.se

Verksamhetsutvecklare, Learning Key

Bild på Markus

Markus Hängsel

Mobil 070-673 44 33
markus@intrakey.se

Utvecklare

Bild på Rolf

Rolf Greve

Mobil 072-500 03 15
rolf@intrakey.se

Verksamhetsutvecklare, projektledare

Bild på Helena

Helena Stridh

Tfn 0291-701 70
Mobil 073-919 09 67
helena@intrakey.se

Projektledare, producent

Bild på Lena

Lena Björkling

Tfn 042-12 17 93
Mobil 070-755 57 05
lena@intrakey.se

Projektledare, producent

Bild på Maria

Maria Lessing

Mobil 070-728 40 95
maria@intrakey.se

Projektledare, producent

Bild på Jurek

Jurek Zakrecki

Mobil 070-755 32 53
jurek@intrakey.se

Utvecklare

IntraKey AB • Box 618 • 184 27 Åkersberga • Tfn 08-626 97 10 • E-post info@intrakey.se • Besöksadress Tegnérgatan 35, Stockholm